Remid
Zakręcarka

Monobloki

Automatyczna linia pakująca
Produkujemy dwa rodzaje monobloków:
Monoblok karuzelowy
Monoblok wagowy

Monoblok karuzelowy

Monoblok to maszyna służąca do napełniania płynami niegazowanymi (spokojnymi) zarówno butelek szklanych jak i plastikowych oraz zamykania napełnionych opakowań. Urządzenie składa się z rotacyjnej sekcji napełniającej oraz sekcji zamykającej pobierającej, orientującej i nakładającej zamknięcie na napełnione opakowanie.
Maszyna znajduje zastosowanie przy konfekcjonowaniu takich produktów jak: olej jadalny, żurek, barszcz czerwony, ocet, woda mineralna, wino, oraz produktów półpłynnych jak majonez, ketchup, chrzan, musztarda, kremy, żele.
Monoblok do ketchupu
Monoblok do ketchupu

Monoblok do oleju
Monoblok do oleju


Monoblok wagowy

Monoblok wagowy to maszyna przeznaczona głównie do napełniania wiader, która odmierza zadaną wagę produktu. Maszyna, w zależności od wyposażenia może wykonywać następujące operacje: pobiera puste opakowanie, przedmuchuje je oczyszczonym powietrzem, dozuje produkt na jednym lub dwóch stanowiskach, natryskuje konserwant, nakłada membranę i zamyka opakowanie.
Wszystkie te operacje wykonywane są w higienicznym środowisku dzięki stałemu podawaniu do wnętrza maszyny dokładnie oczyszczonego powietrza.

Monoblok wagowy
Monoblok wagowy